◄ | Úvod | Přečtěte si | Mapa webu | Vyhledat

Firmis.cz

Informační systémy pro firmy

Bankonaut - Osobní cashflow pod kontrolou

Redakce |

Firmis.cz


Aplikace pro kontrolu cashflow zajistí dohled na Vašimi penězi a tak Vám poskytne volné prostředky pro Vaše aktivity.

Než začnete úspěšně řídit firmu, musíte stát pevně na vlastních nohách. Každá stavba se skládá z malých kamenů. A protože nejlepší a zároveň nejtěžší je začít u sebe, seznamte se s chytrou aplikací, která může být Vaším spolehlivým partnerem.

Základní vizí tvůrců aplikace je dlouhodobě zlepšovat stav českých peněženek. Aplikace na správu cashflow má název Bankonaut Flow. Čím je tak mimořádná? Zabývá se především Vaší budoucí finanční situací tím, že vedle evidence uskutečněných transakcí zaznamenává i transakce budoucí.

Transakce jsou zaznamenávány do finančního kalendáře podle očekávaných termínů. Například každého desátého chodí výplata a každého patnáctého se platí nájem, složenky či splátky. Kolik Vám pak zůstane a kdy přesně, zobrazí Bankonaut Flow den po dni.

Mít přehled neznamená jen sledovat, kde se utrácí. Změnit můžete jen budoucnost. S aplikací sledujete budoucí transakce a díky tomu můžete předvídat, jaký budete mít kdy zůstatek, kdy si kolik našetříte, nebo kdy Vám peníze dojdou.

Vyzkoušejte si aplikaci zdarma

Vyzkoušet si to můžete ZDARMA přímo v aplikaci. Po vyplnění příjmů a výdajů aplikace dopočítá, za jak dlouho přijde průšvih. Tím Vám umožní například osekat nejbližší zbytné výdaje, nebo najít doplňující zdroje příjmů a to červené zlověstné datum posunout. Posouvejte své vykryté období co nejdál, abyste se mohli věnovat strategickým investicím s horizontem celých dekád. Řešení takhle vzdálených transakcí jasně ukáže, jak dobré finanční zdraví si udržujete. Zároveň si to dobré finanční zdraví tímto postupem vlastně vytvoříte.

Chcete-li vydělat víc peněz, ušetřit své výdaje, splácet své půjčky nebo investovat ušetřené peníze, aplikace Bankonaut Flow je ten pravý pomocník. Vyzkoušejte si aplikaci zdarma.

Inspirace pro tuto chvíli

Uložit mezi oblíbené   Uložte stránku mezi oblíbené